Harmonogramy 2017

Dzielnica Leszczyny


ulice: Armii Krajowej, Powstańców, Żorska, Jasna, Rogowa, Odległa, Ks. Pojdy 113, 123, 133

Wąskie wjazdy Leszczyny

ulice : Ks.Pojdy 51B,51C, Rybnicka 53,57,61,63, Lompy 4B, 12, Polna 5,
Piekarnicza 9,9B,13,
 
ulice : Ks.Pojdy 144, Pierchały 7, Narutowicza 2A
 

ulice : Powstańców 9A,11D,15,15A,17, 27A, 27B, 27C, 29, 29A, 29B, 33, 33B, 40, 42, 63A, 65, 67A, 69, 71 Powstańców/ Żorska 21A, Żorska 3, 3B,7D

Sołectwo Przegędza


ulice: Mikołowska (strona prawa od skrzyżowania z ul. Powstańców do ul. Kamieńska),Mikołowska (strona lewa od skrzyżowania z ul. Leszczyńską do końca), Powstańców, Damrota, Szkolna, Polna, Kamieńska, Leśna, Piaskowa,  Korfantego,

Wąskie wjazdy Przegędza

ulice : Leszczyńska 12D, 40A
 

ulice : Mikołowska 111A,111B, Powstańców 8A, Damrota 1,8, 8A, 12,14,16, Poprzeczna 1,2,3,4,6,7,9, Piaskowa 1B,6, 7,10, Korfantego 10 A, 50, Leśna 5, 7, 11.

Sołectwo Stanowice

 
 
ulice: Ściegiennego 51, 52, 54, 56 - za autostradą

Wąskie wjazdy Stanowice

ulice : Wyzwolenia 51B,Powstańców 34B, 36A, 36B, Kuźnicza 7A, Kościelna 88D
 

ulice : Leszczyńska 4, 6B,24C,25,25A,25B,25D,25E,
Zwycięstwa 63F,67,73C, 88B, Szkolna/Zwycięstwa 41,41A,43,45 Szkolna 56,Leśna 17A, 23C,29D,40B,49C, 49D, 68A, 70J

Sołectwo Książenice


ulice: Brzozy, Graniczna, Klimka, Kościelna, Spadkowa, Konwaliowa, Ogrodowa, Powstańców, Zielona, Polna, Boczna, Wolności
 
Wąskie wjazdy Książenice

ulice : Ks. Pojdy 6,6A,6B,6C,6D, 8B,87A,122E, Łąkowa 29B,36 A, Słoneczna 2,2B, Leśna 8B, 8E
 

ulice : Za Torem 4,5,7,9,11,14,16,18,19, 20, 20A, 21, 24A, 24B ,25,26,26B, 26C,26D,30A,31,32B,33,38B, Graniczna 45E,45D, Boczna 8,8B, Klimka 7 C,  40 A, 40C,40D,57E, 63E, Lasoki 1,1B,3,3A,3B,5,6, 7, Wolności 43B, Brzozy 47D, Zielona 33E

Dzielnica Czuchów

ulice: Gliwicka, Graniczna, Folwarczna, Podleśna, Cmentarna, Szewczyka,   Rybnicka, Zielona, Szyb Zachodni, Nowa, Słoneczna, Młyńska, Kopalniana  
 

ulice: 3Maja, Zawadzkiego, Kościelna, Sawickiej.  
 
Wąskie wjazdy Czuchów

ulice: Gliwicka 32,32A,34,38,40,40A, 42, Graniczna 2, 4, 6, 17, 19, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, Podleśna 10A, 49A, 50, 51A, 54, 57, 60, 62 Cmentarna 1, 1A, 3, 5, 7, 19, 19A, 19B,  Szewczyka 12, 45, Szyb Zachodni 35,35G,37F,37H  
       
ulice :  Staffa 44,46, Topolowa 12F,14C,25B,39C,41C  

 

Dzielnica Czerwionka

ulice:  3Maja, Rymera, Dr.Rostka, Damrota, Plebiscytowa, Kruczkowskiego, Rynek, Aleja Św.Barbary, Działkowców, Dzierżonia, Furgoła, Gwarków, JanaPawła II, Kolejowa, Kwiatowa, Lipowa, Parkowa, Reja , Wyzwolenia, Aleja Spacerowa, Zagłoby, Chrobrego, Leśna, Norwida, Wł. Jagiełły
                                                
Wąskie wjazdy Czerwionka

ulice : Furgoła 47A, 48C, 78, 78A, 78B, 78C, 80, 80A, 80C, 82, 84, 89, 101, 103, 103A, 109, 111,113, 115A, 117A, 117B, 117D     

Dzielnica Dębieńsko

ulice: Kałuży, Górnicza, Olchowa, Markwioka, Chodniki, Biernota, Odrodzenia, Furgoła,

ulice: Kosynierów, Grabowa, Jesionka, Zabrzańska, Ornontowicka, Prosta , Dr Malczyka , Cicha, Strzelczyka, Borowa.
 
ulice: Kołłątaja, Partyzantów,  Asnyka, Środkowa, Bełkowska.

Wąskie wjazdy Dębieńsko

 

Sołectwo Bełk
 
ulice: Wolności, Kościelna, Szymochy, K.Miarki, 26-go Stycznia, Dolna
Dworcowa, Główna (strona lewa od skrzyżowania z ul. K.Miarki, strona prawa od nr 86 do granicy z Gminą Orzesze), Piasta, Jasna, Nalepy, Kościuszki, Topolowa, Poprzeczna, Szeroka, Ogródki, Żwirki i Wigury, Dębowa, Graniczna

ulice: Główna (od ronda z autostradą - strona lewa do skrzyżowania z
ul. K.Miarki, strona prawa do nr 84), Szczejkowicka,
 
ulice: Palowicka, Pogodna, Klonowa, Popiela, Wysoka
 
Wąskie wjazdy Bełk

 
ulice : Palowicka 96A, 155D, 155G, 157D, 159E, 159F, Wysoka 25D,
Majątkowa 8

Sołectwo Palowice

ulice: Szeroka,  Gajowiec, Zazdrosna, Woszczycka, Wąska, Kolonia,
Pawłowska, Kolejowa ,Dębowa, Szkolna, Wiejska, Bełkowska.

Wąskie wjazdy Palowice

ulice : Bełkowska 19A, Wiejska 4C, 10D, 10E, 61A, 61C, Szeroka 11C, 11D, 49D, 49E,  Zazdrosna 18B, 20A, Woszczycka 31A, Kolonia 7A, 12B, 16D, 20C, 22A, 41,41C, Dębowa 9, 11, 12, Kolejowa 34B, Gojowiec 8C
 
Sołectwo Szczejkowice

ulice: Gliwicka, Poprzeczna, Rybnicka, Wiejska, Hajduki,Gospodarcza,Okrężna, Gajowa, Daleka, Leśna, Piaskowa, Palowicka, Bełkowska, Bełkowska boczna.

Wąskie wjazdy Szczejkowice

ulice : Gliwicka 65, 65B, 65D, 65F, 65G, 65H, 67, 67B, 67C, 141A

Harmonogram wywozu odpadów komunalnych na rok 2017 - działalności gospodarcze

Poniżej lista plików w formacie PDF.

Dzielnica Czerwionka

ulice: 3 Maja, Rymera, Dr. Rostka, Damrota, Plebiscytowa, Kruczkowskiego, Rynek,Aleja Św. Barbary, Działkowców, Dzierżonia, Furgoła, Gwarków, Jana Pawła II, Kolejowa,Kwiatowa, Lipowa, Parkowa, Reja, Wyzwolenia, Aleja Spacerowa.Zagłoby, Chrobrego,Leśna, Norwida, Wł. Jagiełły, Kościuszki


Dzielnica Leszczyny


ulice: Armii Krajowej, Powstańców, Żorska, Jasna, Rogowa, Odległa, Ks. Pojdy 113, 123, 133

Harmonogram wywozu odpadów komunalnych na rok 2017  - budynki wielolokalowe
Poniżej lista plików w formacie PDF.

Spółdzielnia Mieszkaniowa Bełk
Spóldzielnia Mieszkaniowa Karlik - Czerwionka
Spóldzielnia Mieszkaniowa Karlik - Leszczyny
Zakład Gospodarki Mieszkaniowej oraz Wspólnoty Mieszkaniowe zarządzane przez inne podmioty - Czerwionka

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej oraz Wspólnoty Mieszkaniowe zarządzane przez inne podmioty- Leszczyny

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej oraz  inne podmioty- Czuchów

 

Dofinansowanie